Jugadors de la secció d’escacs

 

JUGADORS DESTACATS (enllaç):


→ Jordi Magem

→ David Navara

→ Viktor Laznicka

→ Omar Almeida

→ Alexandr Fier

→ Andrés Rodríguez

→ Josep Manuel López

→ Michael Rahal

→ Sandra Molinero

→ Alejandra Porras

 

CONSULTA DE DADES I ELO DELS JUGADORS DEL CLUB

 


Codi Edat Nom Títol Elo
23763 Senior NAVARA, DAVID GM 2710
27241 Senior VALLEJO PONS, FRANCISCO GM 2697
21349 Senior LAZNICKA, VIKTOR GM 2607
23575 Senior FIER SAKAI DOS SANTOS, ALEXANDRE HILARIO TAKEDA GM 2602
22981 Senior AGREST, EVGENI GM 2593
15419 Senior ALONSO ROSELL, ALVAR MI 2576
5985 Senior MAGEM BADALS, JORDI GM 2571
21524 Senior FLORES, DIEGO GM 2556
1050 Senior OMS PALLISSE, JOSEP GM 2546
7459 Senior LOPEZ MARTINEZ, JOSEP MANUEL GM 2538
20080 Senior RODRIGUEZ VILA, ANDRES GM 2532
21624 Senior ROJAS KEIM, LUIS ALBERTO MI 2456
2684 Senior PERPINYA ROFES, LLUIS Mª MI 2439
3289 Senior RAHAL, MICHAEL MI 2433
3806 Senior HERNANDO RODRIGO, JOSE Mª MI 2393
17991 Sub-20 COLON GARCIA, ENRIQUE MF 2381
3287 Senior ALONSO SEISDEDOS, CAYETANO MF 2351
5373 Senior MONRABA CAPELLA, MIQUEL MC 2346
15968 Sub-18 TALLO DOMINGUEZ, IMAR MC 2329
5372 Senior OLIVA VALERO, OSCAR MC 2302
6656 Senior GONZALEZ RODRIGUEZ, RAUL OMAR MF 2294
21191 Sub-18 DIAZ CAMALLONGA, CARLES 2 2286
16999 Senior ESCOFET MARTIN, DAVID MC 2278
6716 Senior ARTIGAS ISART, MIQUEL MF 2275
5381 Senior SANCHEZ DEVESA, ANTONI 2230
15125 Senior CAMPOS CAYUELAS, MARC MC 2220
16378 Sub-18 JAREÑO BADENAS, ALEIX 1 2200
19169 Sub-16 GARCIA-CASTANY MUSELLAS, GAL.LA 2199
3947 Veterà-60 MURIEL ROJAS, FRANCESC 2165
5758 Senior ARASA BUFI, PERE 2163
16457 Sub-20 CAMPOS CAYUELAS, ADRIAN 2155
7173 Veterà-60 GARCIA MOLINA, PABLO 2134
5385 Senior SANAHUJA BARDINA, PERE 2098
3949 Senior PEREZ BERENGUER, VALENTIN 2057
5965 Senior TREPAT CELIS, MIQUEL ANGEL 2056
3963 Senior ZAPATA RIOS, JUAN JOSE 2054
20968 Sub-20 FERNANDEZ AGUILAR, FRANCISCO 2051
5377 Veterà-65 ARA AYMAMI, EMILI 2042
6759 Senior CAMPOS CAYUELA, TEOTISTA 2037
14665 Senior MARTINEZ ARCA, MANEL 2034
25844 Sub-18 CRUZ, JEFFERSON 2028
3959 Senior MANJON MORANTE, JOAN ANTONIO 2010
15512 Sub-20 MOLINERO GOMEZ, SANDRA 1991
8975 Senior CARBO HORS, DAVID 1984
7433 Senior GONZALEZ CONSUEGRA, AMADOR 1923
6470 Veterà-60 RODRIGUEZ RODRIGUEZ, TOMAS 1918
16163 Sub-20 CARRO BONET, JAUME 1888
5390 Veterà-60 ALONSO GARCIA, JOSE LUIS 1885
21193 Senior VILLA CAIGUELAS, PASCUAL 1875
25197 Sub-18 FELIPE MARTINEZ, ADRIAN 1856
9351 Veterà-65 SANCHEZ FRUCTUOSO, JOSE 1854
5189 Senior RODRIGUEZ RODRIGUEZ, JORGE 1851
19606 Sub-20 VILLA BRULLET, DAVID 1847
22106 Sub-18 MARTINEZ PEREZ, PABLO 1845
19611 Senior SOLA MONTOYA, JOSEP 1827
1163 Senior VILLA CARDENAS, JORGE 1825
3968 Veterà-60 ESCRIBANO MUÑOZ, EDILBERTO 1825
21445 Senior VALENZUELA CASTILLO, ANDRES 1825
24069 Sub-12 MARTINEZ PEREZ, SERGIO 1822
12638 Senior COSO PICH, XAVIER 1800
18560 Senior FERNANDEZ PEITX, ALVARO 1799
23701 Sub-14 BOIXADER ARBO, XAVIER 1790
21446 Senior LOPEZ MARTINEZ, ANGEL 1783
7818 Veterà-60 BAZAN RAMOS, ANTONI 1768
14324 Senior NOVOA PRIETO, JOSE BENITO 1758
26784 Sub-12 LOPERA REIG, DARIO 1758
26783 Sub-12 LOPERA REIG, NADIA 1718
26757 Sub-12 ATIENZA REIG, SANTI 1711
22047 Senior SANTISTEBAN CORBERA, SONIA 1708
12756 Senior LOREN AGUILAR, PABLO GASPAR 1705
27263 Sub-12 OLIVÉ TORRAS, RICARD 1704
27372 Sub-12 PAN CHEN, DAVID 1700
27352 Sub-14 MOTA COMELLAS, JORDI 1700
27353 Sub-12 ALONSO PICHARDO, LUIS 1700
27366 Sub-10 ROBLEDILLO MANOTAS, DANIEL 1700
27847 Sub-10 GARCIA VALLS, GUILLEM 1700
27462 Sub-14 TAO ZHU, JIN 1700
27408 Sub-8 NAVARRETE REYES, MANEL 1700
27367 Sub-8 GUERRA PRAT, LAURA 1700
27368 Sub-16 SEROBYAN, AZAT 1700
27369 Sub-12 SEROBYAN, VAHE 1700
27370 Sub-10 AYALA LÓPEZ, ADRIÀ 1700
27371 Sub-10 ALAY MATEU, IU 1700
27351 Sub-10 MIRALPEIX NADAL, ERIC 1700
27350 Sub-10 BAUTIRSTA SARMIENTO, JOEL 1700
27349 Sub-10 RUIZ SOLER, MARC 1700
19444 Senior JAREÑO CASTRO, JOSE ANTONIO 1700
19612 Senior ROMERA GONZALEZ, MIQUEL ANGEL 1700
28036 Sub-10 VILASECA, PAU 1700
25702 Senior SEGURA SUGRAÑES, JUAN JOSE 1700
10142 Senior ORTEGA FARRUS, ALFONSO 1700
26730 Sub-14 PESCADOR MUELAS, DANIEL 1700
26759 Sub-8 ATIENZA REIG, SOFIA 1700
26758 Sub-10 ATIENZA REIG, GERARD 1700
8976 Senior CASACUBERTA SEVILLA, JOAN 1700
27347 Sub-8 LANJARIN SERRA, RUBEN 1700
27348 Sub-10 LANJARIN RALLO, MARC 1700
21194 Sub-18 JARA BASTERRECHEA, ELISA 1700

Deixa un comentari