Inici
Bàner

LIGA DE HONOR 3B FINAL

RESULTADOS

¡¡¡   Enhorabuena chicos ya es nuestra !!!

Societat Coral Colon

CAMPEONA DE ESPAÑA ABSOLUTA 3B


 

Entitat


logo_entitat

Propers events

Sense events

Adreça de l'entitat


info@coralcolon.net

Cerca

Calendari

ltim mes Octubre 2014 Mes següent
L M X J V S D
week 40 1 2 3 4 5
week 41 6 7 8 9 10 11 12
week 42 13 14 15 16 17 18 19
week 43 20 21 22 23 24 25 26
week 44 27 28 29 30 31

Connexió



Qui està en línia

Tenim 4 visitants en línia

Visites


Avui:51
Ahir:95
Aquest mes:2165
Aquest any:21111
Total:218186
Des del dia:31-05-2010

Últimes notícies de la secció d'escacs

Societat Coral Colon
SOCIAL 2014 - RONDA 4 PDF Imprimeix Correu electrònic
Escrit per Albert Reginaldo   
dissabte, 25 d'octubre de 2014 15:31
Social 2014
Ronda 4
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 4 Ara Emili - 2 Muriel Francisco 1
2 3 Perez Valentin 2 - Barata Pedro 5
3 6 Oliveras Marc 2 - Ortega Alfonso 10
4 8 Sola Josep 1 - 1 Lopez Angel 7
9 Escribano Edilberto 0 1  -  - Descanso
Darrera actualització de dissabte, 25 d'octubre de 2014 15:31
 
SOCIAL 2014 - RONDA 3 PDF Imprimeix Correu electrònic
Escrit per Albert Reginaldo   
dimarts, 21 d'octubre de 2014 13:47
Social 2014
Ronda 3
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 4 Ara Emili - 2 Oliveras Marc 6
2 3 Perez Valentin 1 - Rodriguez Roger 2
3 7 Lopez Angel 1 - 1 Muriel Francisco 1
4 5 Barata Pedro ½ - 1 Sola Josep 8
5 9 Escribano Edilberto 0 - ½ Ortega Alfonso 10
Darrera actualització de dimarts, 21 d'octubre de 2014 13:49
 
SOCIAL 2014 - RONDA 2 PDF Imprimeix Correu electrònic
Escrit per Albert Reginaldo   
divendres, 17 d'octubre de 2014 11:52
Social 2014
Ronda 2
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 2 Rodriguez Roger 1 - 1 Ara Emili 4
2 6 Oliveras Marc 1 - 1 Perez Valentin 3
3 1 Muriel Francisco 0 - ½ Barata Pedro 5
4 10 Ortega Alfonso ½ - 0 Lopez Angel 7
5 8 Sola Josep 0 - 0 Escribano Edilberto 9
Darrera actualització de dimarts, 21 d'octubre de 2014 13:49
 
SOCIAL 2014 - BASES PDF Imprimeix Correu electrònic
Escrit per Albert Reginaldo   
dimarts, 30 de setembre de 2014 12:00

CAMPIONAT SOCIAL 2014

BASES

 

El proper divendres 3 d'octubre de 2014 comença el Campionat Social de la Societat Coral Colon.

  • És un social que no comptabilitza cap tipus de Rating, ni FIDE, ni FCDE ni FEDA.
  • Les rondes començaràn a les 21.30
  • Els trams van per ELO Català
  • El ritme de joc és 90 minuts + 30 segons per jugada.

Sistemes de Desempats

  • Bucholz -1
  • Performance
  • Progressiu fins a les últimes conseqüències.

PREMIS

  • 1er Classificat: TROFEIG + 2 Incripcions gratuites a campionats d'escacs.
  • 2on Classificat: TROFEIG + 1 Incripcions gratuites a campionats d'escacs.
  • 1er 1700-1850: 1 inscripció gratuita.

RONDES

RONDA

DIA

HORA

1era

3 d'octubre de 2014

21.30h

2ona

10 d'octubre de 2014

21.30h

3era

17 d'octubre de 2014

21.30h

4rta

24 d’octubre de 2014

21.30h

5ena

31 d’octubre de 2014

21.30h

6ena

7 de novembre de 2014

21.30h

7ena

14 de novembre de 2014

21.30h

* Les inscripcions gratuïtes serán aplicables a socis amb fitxa de la Societat Coral Colon.

Inscripcions a:   Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessiteu que el JavaScript estigui habilitat per a mostrar-la o al tabló d'anuncis de la Societat Coral Colon.

 

Esperem que disfruteu amb el torneig!!

Darrera actualització de dimarts, 30 de setembre de 2014 12:04
 
FINALITZA EL OPEN CIUTAT DE SABADELL 2014 PDF Imprimeix Correu electrònic
Escrit per Albert Reginaldo   
dijous, 18 de setembre de 2014 13:01

Un any més la Societat Coral Colon de Sabadell ha organitzat els torneigs Open Internacional "Ciutat de Sabadell" i el torneig de partides actives Diada d'Escacs de Sabadell - Onze de Setembre.

Com cada any, la participació a rondat entre totes les proves més de 200 participants. Aquest any, em tingut una participació de titulats internacionals molt important, i s'han conseguit normes per MI.
La retransmissió de les primeres partides tant al Open Internacional així com el torneig de partides actives, va poder donar als aficionats una visió en directe de les partides dels millors jugadors del torneig, amb més de 2000 visites online en aquests 10 dies. 
També s'ha organitzat un torneig sots-14, per els més petits que també està agafant força a la ciutat i arreu del Vallès.

Aquí podem veure les classificacions:

GRUP A

 

Rank SNo. Nombre EloN FED Club Tipo Gr Pts BUC
1 1 GM Sandipan Chanda 0 IND 7 51
2 3 GM Aroshidze Levan 2621 GEO Banyoles 7 50
3 9 FM Martinez Alcantara Jose Eduar 0 PER U16 50
4 2 GM Alonso Rosell Alvar 2596 ESP Societat Coral Colon 6 52½
5 10 IM Gonzalez Rodriguez Jorge A. 2470 COL Figueres S60 6 51
6 12 FM Gomez Jurado Luis Alberto 2383 ESP Montcada 6 43
7 13 FM Colon Garcia Enrique 2402 ESP Societat Coral Colon 6 40½
8 15 IM Vehi Bach Victor Manuel 2398 ESP Montcada 6 40½
9 18 MK Diaz Camallonga Carles 2360 ESP Societat Coral Colon 49
10 20 Ortega Serra Marc 2325 ESP Montmelo B 42½
11 24 MK Asensio Linan Teodoro 2252 ESP Montcada B 5 44½
12 8 IM Lorenzo De La Riva Lazaro 2498 ESP Sant Josep 5 44
13 27 Ramirez Carrizo Victor Jose 2216 ESP Barbera B 5 38½
14 28 MK Sanchez Lopez Juan Manuel 2294 ESP Badalona B 5 37
15 14 IM Vidarte Morales Arturo 2429 ESP Montcada 47½
16 39 Ortega Lopez Mikel 0 ESP Navarra U16 44½
17 22 FM Capellades Subirana Marc 2311 ESP Peona i Peo B 42½
18 29 MK Valencia Jimenez Jose 2241 ESP Cerdanyola Valles B 42½
19 33 Ayats Llobera Gerard 2160 ESP Llinars U16 B 41
20 31 MK Prats Rodriguez Juan Bosco 2209 ESP Sant Boi B 40
21 34 Segarra Calderer Albert 2153 ESP Badia B 31½
22 35 Morais Carreras Javier 2123 ESP Mollet B 4 39½
23 16 IM Hernando Rodrigo Jose Maria 2382 ESP Societat Coral Colon 4 38½
24 38 Costa Trave Jaume 2115 ESP Granollers B 4 37
25 44 Boixader Arbo Xavier 1967 ESP Societat Coral Colon U16 4 36
26 36 Izagirre Alsua Aritz 0 ESP 4 36
27 32 WIM Moreno Garcia Elizabeth Paola 2159 VEN Escola Escacs BCN B 4 33½
28 25 Sayrol Clols Josep Maria 2235 ESP Calaf B 42
29 30 Guix Torres David 2141 ESP Les Franqueses B 41½
30 23 NM Anguera Maestro Jaime 2260 ESP Sant Andreu S60 B 39½
31 43 Tardio Fran Emilio 2002 ESP Tres Peons S60 36
32 41 Flores Vallcorba Josep 1952 ESP Terrassa S60 35
33 40 Soto Balastegui Victor 1996 ESP Terrassa 32
34 42 Valarezzo Ricard Pedro 2115 ESP Castelldefels S60 B 31½
35 4 GM Munoz Pantoja Miguel 2562 ESP Cerdanyola Valles 3 45½
36 17 FM Cuadras Avellana Jordi 2372 ESP Figueres S60 38½
37 37 Moreno Perez Norberto 2131 ESP Sant Marti B 34
38 45 Urrutia Mule Oriol 1933 ESP Castellar U16 2 34
39 46 Alves Garcia Eric 1871 ESP Badia U16 2 33
40 11 FM Hernando Rodrigo Julio Antoni 2386 ESP 1 31½
41 21 FM Deleyn Gunter 0 BEL B ½ 29½
42 5 IM Kurayan Ruslan 0 UKR 0 27
6 IM Stets Dmitry 0 UKR 0 27
7 IM Rojas Keim Luis 2473 CHI Societat Coral Colon 0 27
26 Pozanco Romasanta Marc 2170 ESP Societat Coral Colon B 0 27
46 19 Uribe Arteaga Daniel 2260 COL Montcada B 0 26

 

GRUP B

Rank SNo. Nombre EloN FED Club Tipo Gr Pts BUC
1 3 Cardenas Fernando Adrian 2060 CAT Barcelona UGA C 53½
2 16 Martinez Perez Pablo 1964 CAT Societat Coral Colon C 55
3 2 Pla Carulla Joaquim 2065 CAT Olesa C 50½
4 10 Palacios Pena Gerardo 1993 CAT Sant Boi C 50
5 11 Lopez-Atalaya Faine Josep 1989 CAT Terrassa C 47
6 12 Diaz Narvaez Jose 1981 CAT Sant Quirze S60 C 6 49
7 24 Fuentes Barrientos Carlos 1915 CAT Sant Marti D 6 48
8 4 Roig Gorina Harold 2024 CAT Terrassa C 6 48
9 22 Martinez Perez Sergio 1930 CAT Societat Coral Colon U12 D 6 47½
10 9 Lopez Pajuelo Sergi 2003 CAT Montmelo U12 C 52½
11 19 Escofet Llongueras Joan 1947 CAT Barcelona UGA S60 D 44
12 35 Oliveras Cruz Marc 1851 CAT Societat Coral Colon D 42½
13 17 Pallares Gurrea Aitor Alexand 1956 CAT Jake C 41
14 58 Oliveras Cruz Jaume 1721 CAT Societat Coral Colon E 41
15 15 Ferres Saez Joan 1965 CAT Granollers C 36
16 6 Lozano Diaz Antoni 2015 CAT Cerdanyola Valles C 5 49½
17 34 Sanchez Ocal Pablo 1853 CAT Cerdanyola D 5 48
18 1 Espau Guillem Josep 2076 CAT Sant Quirze S60 C 5 46
19 7 Martinez Arca Manel 2011 CAT Badia C 5 43½
20 33 Pera Muntasell Marc 1853 CAT La Lira U14 D 5 42½
21 8 Gonzalez Garcia Sergi 2004 CAT Sant Marti C 5 42
22 36 Castaneda Munoz Antonio 1844 CAT Mollet D 5 38½
23 5 Garcia Ruiz Adrian 2023 CAT Jake C 5 38
24 41 Alonso Pichardo Luis 1830 CAT Societat Coral Colon U14 D 5 33½
25 37 Navines Monfa Josep 1844 CAT Castellar S60 D 48½
26 13 Gimenez Canadas Carlos 1975 CAT Badia C 43½
27 47 Ortega Lopez Jose 1773 CAT Les Franqueses E 43½
28 30 Brunet Gil Pol 1880 CAT U12 D 43
29 23 Rodriguez Rodriguez Tomas 1918 CAT Societat Coral Colon S60 D 42
30 14 Casasampera Boada Joaquim 1974 CAT Molins de Rei C 38
31 46 Blesa Puig Pau 1780 CAT Cerdanyola U16 E 37
32 25 Fernandez Pintado Xavier 1905 CAT Hortenc S60 D 36½
33 21 Tortosa Moros Joan 1941 CAT Ateneu Colon D 35½
34 43 Giralt Toro Julio 1818 CAT Sant Quirze S60 D 34½
35 40 Diaz Rendon Nicoll 1791 CAT U12 D 34½
36 29 Febrero Perez Lluis 1887 CAT Comtal S60 D 33½
37 28 Torralba Brosa Marc 1895 CAT Castellar D 4 43½
38 38 Sanchez Coves Juan Josep 1842 CAT Ideal Clave S60 D 4 40
39 27 Flores Muñoz Daniel 1899 CAT Granollers D 4 40
40 48 Farell Duran Josep 1766 CAT Passio E 4 39½
41 31 Maqueda Berdugo Francisco 1864 CAT Societat Coral Colon D 4 35½
42 52 Garrido Sanchez Daniel 1752 CAT Badia E 45½
43 18 Garcia Punzano Josep Lluis 1950 CAT Jake C 44
44 32 Serentill Tost Eduard 1854 CAT Circol Catolic Badalona D 42½
45 20 Terrones Hernandez Jonathan 1943 CAT Les Franqueses D 41½
46 39 Juanico Rull Guillem 1801 CAT Societat Coral Colon U12 D 41
47 61 Cervera Lopez Miguel 1700 CAT La Colmena E 40
48 59 Garcia Millan Daniel 1718 CAT Societat Coral Colon E 38½
49 55 García Torres Adolfo 1735 CAT Sant Llorenç Savall S60 E 34
50 50 Vinyoles Insa Carles 1756 CAT Barad E 32½
51 44 Salvador Sanchez Ricardo 1818 CAT Sant Marti D 3 39½
52 45 Codina Broto Sergi 1785 CAT Cerdanyola U14 E 3 39
53 60 Altabas Felipo Enoc 1700 CAT Masdenverge E 3 38
54 42 Lopez Martinez Angel 1822 CAT Societat Coral Colon D 3 37
55 63 Ortega Farrus Alfonso 1700 CAT Societat Coral Colon E 3 36½
56 56 Escribano Munoz Edilberto 1733 CAT Societat Coral Colon S60 E 3 33½
57 49 Vidal Moll Francesc 1756 CAT Sant Cugat S60 E 34
58 51 Dominguez Esteban Victor Migu 1753 CAT Sant Quirze E 30½
59 57 Vidal Sànchez Francesc 1726 CAT Sant Cugat E 29
60 54 Soriano Girbau Santiago 1739 CAT Barbera E 2 35½
61 62 Herrera Grande Placid 1700 CAT Ripollet E 2 30½
62 64 Risquez Perez Antonio 1700 CAT Barberà E 1 29
63 26 Flores Mendoza Jose Antonio 1905 ESP Navarra D ½ 30
64 53 Duran Lopez Adrian 1750 CAT Badia E 0 27

 

GRUP C

Rank SNo. Nombre EloN FED Club Tipo Pts BUC
1 9 Herrera Galera Gerard 1770 CAT Ripollet U14 47½
2 13 Olive Torras Ricard 1730 CAT Societat Coral Colon U12 46½
3 1 Ramon Herraez Alex 1832 CAT Ripollet U10 43½
4 6 Lari Ranim 1790 CAT Ripollet U10 6 46½
5 16 Cañamero Rodriguez Ivan 1716 CAT Badia U12 6 46
6 15 Sentís Baena Samuel 1726 CAT Societat Coral Colon U12 49½
7 10 Vergara Castro Victor 1753 CAT Castellar U14 47
8 3 Navajas Alvarez Josep 1810 CAT Vall de Tenes U10 42½
9 7 Lajarin Serra Ruben 1789 CAT Societat Coral Colon U10 5 46
10 5 Bautista Sarmiento Joel 1792 CAT Societat Coral Colon U12 5 45
11 2 Arteaga Contijoch Alex 1812 CAT Societat Coral Colon U10 5 40½
12 23 Gesiarz Victor 1700 CAT Cerdanyola Valles U12 5 38
13 4 Villodres Rubio Adrian 1798 CAT Cerdanyola Valles U10 47
14 25 Lajarin Rallo Marc 1700 CAT Societat Coral Colon U10 41½
15 11 Dominguez Rodriguez Rafael 1750 CAT Badia U12 4 39½
16 22 Garcia Silvan Lara 1700 CAT Badia U10 4 38
17 17 Collazo Casals Marc 1703 CAT Masnou U08 4 37
18 20 Cruz Medina Julia 1701 CAT Badia U10 4 33
19 14 Esquivel Luque Diego 1726 CAT Granollers U08 3 39
20 24 Gomez Herrador Daniel 1700 CAT U10 3 37
21 12 Navajas Alvarez Antoni 1738 CAT Vall de Tenes U08 3 36
22 26 Lajarin Rallo Oscar 1700 CAT Societat Coral Colon U12 3 34
23 18 Toquero Gracia Laura 1702 CAT Llinars U06 3 30
24 19 Arteaga Contijoch Ander 1701 CAT Valles Occidental U08 3 30
25 27 Naval Gaset Arnau 1700 CAT Badia U08 1 34
26 28 Oyarzo Farell Alex 1700 CAT Valles Occidental U08 1 29
27 8 Egea Pascual Guillem 1772 CAT Cerdanyola Valles U10 0 27
21 Egea Pascual Marti 1700 CAT Cerdanyola Valles U08 0 27

 

ACTIVES - ONZE DE SETEMBRE - DIADA D'ESCACS

Rk. No.Ini. Nombre FED EloN Club/Ciudad Pts. Des 1
1 9 IM Oliva Castaneda Kevel CUB 2501 7,5 53,5
2 4 GM Munoz Pantoja Miguel CAT 2562 Cerdanyola 7 56
3 3 GM Comas Fabrego Lluis CAT 2591 Societat Coral Colon 7 53,5
4 1 GM Aroshidze Levan GEO 2621 Banyoles 7 52
5 14 IM Perpinya Rofes Lluis Maria CAT 2445 Societat Coral Colon 7 51,5
6 7 IM Gomez Garrido Camilo Ernesto CUB 2520 7 51
7 8 GM Oms Pallisse Josep CAT 2515 Societat Coral Colon 6,5 50
8 17 IM Gomez Ledo Roberto Carlos CUB 2403 6,5 47,5
9 13 GM Djuric Stefan SRB 2460 Tarragona 6,5 47,5
10 2 GM Sandipan Chanda IND 2619 6 54,5
11 5 FM Gonzalez Perez Arian FID 2540 Sant Andreu 6 51,5
12 12 IM Gonzalez Rodriguez Jorge A. COL 2470 Figueres 6 50
13 19 MK Porras Mateo Felipe CAT 2398 Hospitalet 6 48,5
14 21 MK Garriga Cazorla Pere CAT 2383 Mollet 6 45,5
15 20 FM Martinez Alcantara Jose Eduar PER 2388 6 45,5
16 35
Pozanco Romasanta Marc CAT 2170 Societat Coral Colon 6 39
17 10
IM
Lorenzo De La Riva Lazaro CAT 2498 Sant Josep 5,5 50,5
18 15
IM
Rahal Michael A CAT 2439 Societat Coral Colon 5,5 49
19 11
IM
Pardo Simon David CAT 2489 Barcelona UGA 5,5 48,5
20 6
GM
Rizouk Aimen ALG 2534 Barberà 5,5 48
21 16
IM
Vidarte Morales Arturo CAT 2429 Montcada 5,5 46,5
22 34
Albets Armengol Roland CAT 2176 Catalonia 5,5 45,5
23 25
Gonzalez Hernandez Ferran CAT 2265 Sant Andreu 5,5 45,5
24 46
Reginaldo Huix Pere CAT 2075 Sant Llorenç Savall 5,5 44,5
25 22
FM
Gonzalez Raul Omar CAT 2325 Sant Cugat 5,5 43,5
26 30
Fernandez Aguilar Francisco CAT 2224 Castellar 5,5 40
27 28
Valencia Jimenez Jose CAT 2241 Cerdanyola Vallès 5,5 39
28 26
Vigo Allepuz David CAT 2255 Catalunya 5 46
29 31
Fernandez Muixi Francesc CAT 2220 Reus Deportiu 5 45
30 32
Llerins Bonet Ricardo CAT 2187 Sant Marti 5 44,5
31 39
Martinez Lopez Carlos CAT 2115 Peona I Peo 5 43,5
32 23
CM
Dalo Hermes VEN 2319 Catalunya 5 41,5
33 38
Jimenez Ruano Adrian CAT 2135 Cerdanyola Valles 5 40,5
34 43
Lopez Pajuelo Aleix CAT 2099 Montmelo 5 40
35 48
Cardenas Fernando Adrian CAT 2060 Barcelona UGA 5 39
36 45
Fuertes Buisac Bernat CAT 2082 Catalunya 5 34,5
37 27
MK
Dominguez Rueda Juan CAT 2245 Jake 5 32
38 24
FM
Capellades Subirana Marc CAT 2311 Peona i Peo 4,5 47,5
39 29
Jareno Badenas Aleix CAT 2225 Societat Coral Colon 4,5 43
40 33
Martinez Pla Xavier CAT 2182 Tres Peons 4,5 41,5
41 47
Sama Salinas Hector CAT 2070 La Lira 4,5 40
42 75
Oliveras Cruz Marc CAT 1851 Societat Coral Colon 4,5 39,5
43 92
Kobelev Daniil RUS 1700 Catalunya 4,5 39
44 40
Valarezzo Ricard Pedro CAT 2115 Castelldefels 4,5 38,5
45 44
Cervello Tost Roger CAT 2084 Peona i Peo 4,5 38,5
46 49
Cano Sevila Ivan CAT 2039 Barcelona Uga 4,5 37
47 56
Martinez Perez Pablo CAT 1964 Societat Coral Colon 4,5 37
48 42
Castellanos Rodriguez Roberto CAT 2101 Tres Peons 4,5 36
49 88
Oliveras Cruz Jaume CAT 1721 Societat Coral Colon 4 44,5
50 54
Caro Martinez Ramon CAT 1990 Mollet 4 41,5
51 50
Garcia Garrido Enric CAT 2031 Peona I Peo 4 41
52 64
Urrutia Mule Oriol CAT 1933 Castellar 4 40,5
53 41
Pescador Serrano Javier CAT 2108 Hospitalet Infant 4 40
54 62
Terrones Hernandez Jonathan CAT 1943 Les Franqueses 4 39,5
55 70
Reginaldo Vilalta Albert CAT 1901 4 39
56 59
Carrete Recasens Jordi CAT 1951 Selva 4 38,5
57 65
Martinez Perez Sergio CAT 1930 Societat Coral Colon 4 38,5
58 36
Ayats Llobera Gerard CAT 2160 Llinars 4 37,5
59 53
Palacios Pena Gerardo CAT 1993 Sant Boi 4 37,5
60 51
Lopez Pajuelo Sergi CAT 2003 Montmelo 4 37
61 60
Sama Salinas Alejandro CAT 1950 La Lira 4 35,5
62 66
Lau Barraza Salvador CAT 1926 Cardedeu 4 32,5
63 91
Grasa Solanas Oscar ESP 1700 Marcos Frechin 3,5 38,5
64 58
Izagirre Alsua Aritz ESP 1954 3,5 35
65 63
Villa Cardenas Jorge ESP 1939 Societat Coral Colon 3,5 33,5
66 81
Santolaria Sanz Xavier CAT 1778 Peon Doblado 3,5 31,5
67 61
Karaivanov Alexander BUL 1949 3 40
68 68
Caixal Pique Jordi CAT 1924 Selva 3 37,5
69 84
Garrido Sanchez Daniel CAT 1752 Badia 3 35
70 78
Lopez Martinez Angel CAT 1822 Societat Coral Colon 3 35
71 74
Rodriguez Rodriguez Jorge CAT 1855 Societat Coral Colon 3 34
72 69
Vicedo Navau Carles CAT 1906 Caldes de Montbui 3 32,5
73 72
Farre Liarte Francesc ESP 1868 L'Estany 3 31,5
74 90
Asensio Ruiz De Alda, Javier CAT 1700 Sant Cugat 3 29,5
75 85
Aguilera Malagon Paulino CAT 1739 Peona I Peo 3 29
76 76
Albets Real Marcel CAT 1845 Catalonia 3 28,5
77 87
Escribano Munoz Edilberto CAT 1733 Societat Coral Colon 3 28
78 52
Pellicer Pi Jordi CAT 2000 Montmelo 2 36,5
79 80
Bautista Sarmiento Joel CAT 1792 Societat Coral Colon 2 29,5
80 82
Ponsa Alcubierre Marina CAT 1775 Badia 2 29,5
81 83
Novoa Prieto Jose Benito CAT 1757 Societat Coral Colon 2 28,5
82 94
Segarra Pujolà David ESP 1700 Rubirenca 2 26
83 77
Calvo Aceituno Isaac CAT 1829 Rubirenca 2 25,5
84 89
Asensio Bernà David CAT 1700 Sant Cugat 1 28,5
85 18
IM
Vehi Bach Victor M. CAT 2398 Montcada 0 27
37
Campos Cayuelas Adrian CAT 2145 Societat Coral Colon 0 27
55
Barroso Quinones Antonio CAT 1966 Terrassa 0 27
57
Pallares Gurrea Aitor Alexand CAT 1956 Jake 0 27
67
Miravalles Mate Eduardo CAT 1925 Comtal 0 27
71
Flores Muñoz Daniel CAT 1899 Granollers 0 27
73
Maqueda Berdugo Francisco CAT 1864 Societat Coral Colon 0 27
79
Juanico Rull Guillem CAT 1801 Societat Coral Colon 0 27
86
Soriano Girbau Santiago CAT 1739 Barbera 0 27
93
Ortega Farrus Alfonso CAT 1700 Societat Coral Colon 0 27

 

 Aqui teniu algunes fotografies:


Darrera actualització de dijous, 18 de setembre de 2014 13:18
 
TORNEIGS - CIUTAT DE SABADELL 2014 PDF Imprimeix Correu electrònic
Escrit per Albert Reginaldo   
divendres, 6 de setembre de 2013 15:32
logo_escacs

VII OBERT INTERNACIONAL


"CIUTAT DE SABADELL"


2014

logo_escacs

BASES

 

RESULTATS

 

APARELLAMENTS

 

FORMULARI D'INSCRIPCIÓ
 

PARTIDES EN DIRECTE


NOVETAT

  • Trofeig i llibre al millor sub-8
  • Trofeig al segon i al tercer sub-8
  • Trofeig i llibre al millor sub-6
  • Trofeig al segon i al tercer sub-6


logo_escacs

XI DIADA ACTIVES


"ONZE DE SETEMBRE"


2014

logo_escacs

BASES

 

RESULTATS

 

APARELLAMENTS

 

FORMULARI D'INSCRIPCIÓ

Darrera actualització de dissabte, 23 d'agost de 2014 11:43
 
FESTA DE L'ESPORT 2014 PDF Imprimeix Correu electrònic
Escrit per Albert Reginaldo   
dimarts, 29 d'abril de 2014 14:12

Un any més la Societat Coral Colon ha estat premiada a la Festa de l'Esport de Sabadell.

Aquest 2013 el Club d'Escacs Arrahona Merinals va cumplir 25 anys. (Fotografia on apareix Valentí Perez, president de la Secció d'Escacs)
A més, també vam recollir el Premi Mañero Constructors degut a que la Secció de Billar va fer tercera posició al campionat d'Europa.

 

Darrera actualització de dimarts, 29 d'abril de 2014 14:15
 
FINAL COPA CATALANA 2014 - BILLAR TRES BANDES A LA FINAL D'EUROPA! PDF Imprimeix Correu electrònic
Escrit per Albert Reginaldo   
dilluns, 28 d'abril de 2014 16:18

La Societat Coral Colon una vegada més queda campiona de la Copa Catalana del 2014 a més fent de seu local, al Hotel Urpí.

El passat diumenge 27 de Abril de 2014 vam organitzar la Copa Catalana de semi-ràpides, on una vegada més el nostre primer equip va quedar campió, a més, els nostres altres 2 equips, de primera i de tercera categoria van fer molt bons resultats.
Un menú molt bo i puntual molt important en una copa d'aquestes dimensions amb més de 2420 participants.

Conjuntament amb aquest torneig, s'estaven disposant les fases de classificació al campionat d'europa de Billar de 3 bandes, on ens vam classificar guanyant els últims partits per 8 a 0. La secció de Billar viatjarà a Turquia per jugar la final de la copa d'europa de billar a 3 bandes. MOLTES FELICITATS A TOTS!!

 

Darrera actualització de dimarts, 6 de maig de 2014 11:31
 
CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EDATS 2014 - CARLES DIAZ CAMPIÓ SUB-18! PDF Imprimeix Correu electrònic
Escrit per Albert Reginaldo   
diumenge, 20 d'abril de 2014 15:23

Ja fa anys que es disputa el Campionat de Catalunya per Edats, aquest any la nostre entitat va tornar a enviar diferents jugados a disputar aquest campionat. En Carles Diaz, va quedar campió de la seva categoria amb facilitat.

En Sergio Martinez portava 6 de 6 havent guanyat la 6ena ronda contra en Sergio Lopez Pajuelo, jugador del Montmeló i actual campió de la seva categoria. Sergio tot i fer un torneig excepcional, va tenir mala sort les ultimes rondes i va quedar en 5ena posició.

Les puntuacions finals van ser:

Sub 10: Marc amb 3 punts i Ruben amb 5.
Sub 12: Samuel amb 4 punts, Dario amb 4.5 punts, Guillem amb 4.5 punts i Sergio amb 6.5 punts
Sub 14: Nadia amb 2.5 punts, Luis amb 4.5 punts i Xavier amb 5.5 punts
Sub 18: Marc amb 4 punts, gal·la amb 4.5 punts i Carles amb 7.5

Aquí teniu les classificacions:

Sub-10:

Ordre Núm. Ini.   Nom Tipus Gr FED Elo Equip/Ciutat Pts.  Des 1   Des 2   Des 3   Des 4 
1 30
Foix Martinez Jaume Lle CAT 1757 Lleida 8.0 52.0 49.5 42.0 41.5
2 2
Prats Safont Sergi Llv CAT 1872 Llinars 7.5 55.5 50.5 42.5 40.0
3 1
Cespedes Llaverias Llibert Tpe CAT 1900 Tres Peons 6.5 57.0 52.0 44.0 37.0
4 8
Castillo Dalmau Arnau Cvo CAT 1823 Vila Olimpica 6.5 57.0 51.5 43.5 38.0
5 32
Moya Nuñez Pau Salvador Fom CAT 1757 Foment 6.5 55.0 50.0 42.0 35.0
6 3
Jimenez Muñoz Nicolas Pip CAT 1866 Peona i Peo 6.5 53.5 49.5 41.5 37.0
7 10
Travesset Sagré Jan San CAT 1808 Sant Andreu 6.5 52.0 47.0 40.5 35.5
8 12
Shih Gould Danny Pip CAT 1805 Peona i Peo 6.5 49.5 45.5 39.0 35.5
9 14
Pueyo Amoros Pau Cgu CAT 1795 Colonia Guell 6.5 46.5 42.5 36.0 33.0
10 11
Jorda Ottens Marc Bla CAT 1805 Blanes 6.0 48.0 45.5 37.5 31.5
11 26
Ramon Herraez Alex Rpl CAT 1769 Ripollet 6.0 47.5 43.5 37.0 31.0
12 37
Taltavull Hidalgo Artur Con CAT 1750 Congres 6.0 47.5 43.5 37.0 30.5
13 18
Alvarez Albiol Daniel Fom CAT 1789 Foment 6.0 45.5 43.0 36.5 29.0
14 27
WCM Shih Gould Annie f Pip CAT 1765 Peona i Peo 6.0 43.5 41.0 34.5 29.0
15 49
Egea Pascual Guillem Pec CAT 1703 Cerdanyola del Valles 6.0 42.0 39.0 32.5 25.5
16 23
Pedra Marquina Joan Bal CAT 1778 Balaguer 6.0 41.5 38.5 31.0 27.0
17 29
Sierra Macias Adan Mon CAT 1761 Montcada 6.0 41.0 38.0 31.5 29.0
18 24
Villodres Rubio Adrian Pec CAT 1776 Cerdanyola del Valles 6.0 41.0 38.0 31.5 27.0
19 6
Pou Tuset Miquel Ger CAT 1829 Gerunda 5.5 50.0 47.0 40.5 29.5
20 28
Pascual Gonzalo Jorge Col CAT 1762 Ateneu Colon 5.5 49.5 46.0 39.5 32.0
21 21
Lari Ranim Mon CAT 1781 Montcada 5.5 49.0 45.0 38.5 32.5
22 45
Insa Diaz Jan Pip CAT 1718 Peona i Peo 5.5 45.0 44.0 37.5 31.0
23 46
Aullon Coral Nil Vif CAT 1714 Vilafranca 5.5 42.0 39.0 33.0 25.5
24 43
Ayats Llobera Quim Llv CAT 1725 Llinars 5.5 42.0 39.0 31.5 25.5
25 15
Riera Lauri Sergi Cdt CAT 1795 Calldetenes 5.0 50.0 46.0 38.0 28.5
26 17
Lajarin Serra Ruben Ccs CAT 1792 Scc Sabadell 5.0 47.5 45.5 38.0 31.0
27 51
Armenteras Negrero Jordi Iat CAT 1701 Ateneu Igualadi 5.0 46.5 42.5 36.0 24.0
28 5
Asatryan Levon Lco CAT 1830 La Colmena 5.0 46.0 42.0 36.0 26.0
29 9
Alert Teruelo Adria Col CAT 1811 Ateneu Colon 5.0 45.0 43.0 35.0 26.5
30 22
Caballero Ravelo Jany f Ger CAT 1780 Gerunda 5.0 45.0 41.0 34.5 28.0
31 19
Rodriguez Collado Alex Fom CAT 1785 Foment 5.0 44.0 42.0 34.5 29.5
32 73
Palau Barrufet Vinyet f Alg CAT 1700 Alcoletge 5.0 43.0 40.5 34.0 25.0
33 47
Martinez Arranz Nagore f Pip CAT 1714 Peona i Peo 5.0 41.5 38.5 32.0 24.5
34 34
Riera Lauri Joaquim Cdt CAT 1753 Calldetenes 5.0 41.0 37.0 32.0 25.0
35 39
Alonso Gimenez Diego Ger CAT 1744 Gerunda 5.0 39.5 37.5 31.5 26.0
36 36
Salat Guitart Gerard Iat CAT 1751 Ateneu Igualadi 5.0 37.5 35.0 30.0 23.0
37 42
Dartmann Aubanell Catriona f Eda CAT 1728 Edami 5.0 37.5 34.5 28.0 21.5
38 40
Las Heras Aixandri Laia f Llv CAT 1739 Llinars 5.0 36.5 33.5 28.0 22.0
39 25
Navajas Álvarez Josep Vdt CAT 1769 Vall del Tenes 5.0 35.5 34.5 28.0 25.0
40 38
García Encinas Jan Rpl CAT 1749 Ripollet 5.0 35.0 32.5 27.5 21.0
41 16
Martinez Lopez Ramon Pip CAT 1794 Peona i Peo 4.5 44.0 41.0 35.0 24.0
42 33
Blanco Ferran Ton Scq CAT 1754 Santa Coloma de Queralt 4.5 43.0 41.0 34.5 24.0
43 76
Querol Zamora Ivan Msd CAT 1700 Masdenverge 4.5 38.5 36.5 30.5 21.5
44 67
Ibarz Guasch Maria f Esf CAT 1700 Espluga de Francoli 4.5 38.5 36.5 30.5 16.5
45 50
Sanchez Oliveras Guillem Mas CAT 1703 El Masnou 4.0 44.0 41.5 35.5 24.0
46 44
Parera Palmieri Bernat Eda CAT 1723 Edami 4.0 43.0 40.0 33.5 21.5
47 62
Cubero Ortiz De La Tierro Oscar Cct CAT 1700 Escola Puigcerver 4.0 42.0 39.0 33.0 21.0
48 4
Garcia Gil Oriol Mll CAT 1835 Mollet 4.0 41.0 38.5 32.5 20.5
49 20
Pou Caminal Bernat Pip CAT 1782 Peona i Peo 4.0 41.0 38.5 32.0 24.0
50 77
Rossell Aran Joan Pip CAT 1700 Peona i Peo 4.0 40.0 38.0 32.5 22.0
51 82
Taltavull Hidalgo Junia f Con CAT 1700 Congres 4.0 40.0 37.0 31.0 23.0
52 53
Alcantara Ruiz Natalia f Mtm CAT 1700 Montmelo 4.0 39.5 37.5 31.0 19.0
53 63
De Lomas Busquets Àlex Cpa CAT 1700 Argentona 4.0 39.0 36.0 31.0 19.0
54 79
Salvatella Blanch Jan Ger CAT 1700 Gerunda 4.0 38.0 35.5 30.5 20.0
55 70
Llinares Pampols Samuel Lle CAT 1700 Lleida 4.0 37.0 35.0 29.0 17.0
56 31
Gonzalez Pedraza Angela f Eee CAT 1757 Espluguenc 4.0 36.0 34.0 27.5 20.0
57 56
Amirkhyan Mane f Lco CAT 1700 La Colmena 4.0 35.5 33.0 28.0 17.0
58 78
Salvany Alonso Artur Vdt CAT 1700 Vall del Tenes 4.0 32.0 30.0 24.0 17.0
59 72
Monllau Paredes Moisés Peo CAT 1700 Peo Vuit 4.0 31.5 29.5 23.5 13.0
60 55
Alcón Dávalos Marc Gra CAT 1700 Granollers 4.0 28.5 27.5 21.0 12.0
61 75
Patrascu Constantin Jordi Jov CAT 1700 Joviat 3.5 38.5 36.0 31.0 17.0
62 48
Gonzalez Sanchez Jose Cos CAT 1713 Constanti 3.5 36.5 34.0 28.0 16.0
63 69
Leg Bogunyà Nil Rub CAT 1700 Rubinenca 3.5 31.5 29.5 24.0 13.5
64 64
Gabarró Servitja Adrià Ctn CAT 1700 Catalonia 3.0 41.0 38.5 32.5 18.0
65 80
Santiago Arauco Marti Col CAT 1700 Ateneu Colon 3.0 37.5 35.0 29.0 18.5
66 68
Lajarin Rallo Marc Ccs CAT 1700 Scc Sabadell 3.0 37.0 35.0 29.0 13.0
67 65
Garcia Silvan Lara f Cba CAT 1700 Badia 3.0 35.5 33.5 27.5 14.0
68 13
Romero Torras Bernat Iat CAT 1801 Ateneu Igualadi 3.0 33.0 32.0 26.5 16.0
69 81
Segui Blanes Gerard Pip CAT 1700 Peona i Peo 3.0 32.5 30.5 25.5 16.0
70 7
Romero García David Sjv CAT 1824 Sant Joan de Vilatorrada 3.0 31.5 29.0 24.5 15.0
71 57
Aviñó Soler Judit f And CAT 1700 Andorra 3.0 30.5 29.5 23.5 11.0
72 41
Lopez Abad Joan Lco CAT 1737 La Colmena 3.0 29.5 27.5 23.5 11.0
73 54
Alcantarilla I López Daniel Sgr CAT 1700 Sant Gregori 2.5 35.5 33.0 27.0 11.5
74 59
Cano Rodriguez Daniel Lle CAT 1700 Lleida 2.5 32.5 30.5 24.5 13.0
75 52
Albert Arderiu Jordi And CAT 1700 Andorra 2.5 30.0 29.0 23.0 7.0
76 61
Catala Ulied Carles Cvo CAT 1700 Vila Olimpica 2.5 29.5 27.5 22.5 9.0
77 71
Masot Casals Joan Ade CAT 1700 Adejo 2.5 29.0 28.0 20.0 6.0
78 60
Casares Bonals Ainhoa f Llv CAT 1700 Llinars 2.0 34.5 32.5 27.5 14.0
79 58
Botigue Moles Lluc Bal CAT 1700 Balaguer 2.0 32.5 29.5 24.5 11.0
80 74
Panades Catarineu Mª Gloria f Llv CAT 1700 Llinars 2.0 29.0 28.0 23.0 9.0
81 35
Belleza Ferretti Paolo Gonzal Eee CAT 1751 Espluguenc 2.0 28.5 27.5 23.0 10.0
82 66
Huerta Llorens Oriol Val CAT 1700 Valls 1.0 29.5 27.5 22.0 5.0

Sub-12:

Ordre Núm. Ini.   Nom Tipus Gr FED Elo Equip/Ciutat Pts.  Des 1   Des 2   Des 3   Des 4 
1 3
Lopez Pajuelo Sergi Mtm CAT 1960 Montmelo 7.5 52.0 47.5 40.5 37.5
2 2
Álvarez Albiol Víctor Fom CAT 1971 Foment 7.5 51.0 46.5 39.5 37.0
3 1
Sama Salinas Hèctor Lir CAT 2012 La Lira 7.0 55.0 50.0 42.5 36.0
4 5
Rosas Lopez Marc Llv CAT 1915 Llinars 7.0 51.5 48.5 41.0 40.0
5 8
Claramunt Bassegoda Marcel Col CAT 1890 Ateneu Colon 7.0 50.0 46.5 39.5 36.5
6 11
Martinez Perez Sergio Ccs CAT 1882 Scc Sabadell 6.5 55.5 51.0 43.5 40.0
7 7
Masdemont Serra Guillem Jov CAT 1899 Joviat 6.5 55.0 51.5 44.0 38.0
8 20
Harutian Arthur William Ctn CAT 1823 Catalonia 6.5 44.0 41.0 33.5 31.0
9 22
Masague Artero Guerau Lle CAT 1807 Lleida 6.0 50.5 46.5 39.0 33.0
10 10
Maria Oproae Alex Llv CAT 1886 Llinars 6.0 50.0 46.0 39.0 33.5
11 58
Garcia Escoda Marc Mlr CAT 1733 Molins de Rei 6.0 48.0 43.5 37.5 28.5
12 15
Riu Lopez Sergi Eda CAT 1863 Edami 6.0 46.5 44.5 37.0 34.0
13 32
Fosch Ferre Arnau Msd CAT 1780 Masdenverge 6.0 45.5 42.5 36.0 30.0
14 4
Perez Fonolleras Oliver Fig CAT 1928 Figueres 6.0 44.5 41.5 34.5 31.0
15 46
Sanchez Oliveras Oriol Mas CAT 1750 El Masnou 6.0 44.5 41.5 34.5 27.5
16 28
Povill Claros Laura f Pip CAT 1796 Peona i Peo 6.0 44.0 40.5 33.5 29.0
17 21
Barrionuevo Nistal Hugo Cma CAT 1820 Cerdanyola Mataro 5.5 49.5 45.5 38.0 30.5
18 26
Torrents Busquet Martí Vif CAT 1801 Vilafranca 5.5 47.5 44.5 37.0 31.5
19 14
Ros Alonso Joana f Sbo CAT 1864 Sant Boi 5.5 47.5 44.0 37.0 30.5
20 9
Marcos Freixas Adria Tar CAT 1888 Tarragona 5.5 47.5 44.0 36.5 31.0
21 83
Santiago Arauco Aleix Col CAT 1700 Ateneu Colon 5.5 46.5 43.0 36.5 30.5
22 13
Vacas Arnó Gabriel Llv CAT 1872 Llinars 5.5 46.0 43.0 35.5 27.5
23 30
Parra Ordorika Gorka Fra CAT 1785 Les Franqueses 5.5 43.5 41.0 33.5 27.5
24 6
Sarrate Presas Jordi Fra CAT 1911 Les Franqueses 5.5 43.5 40.0 33.5 30.5
25 44
Munne Carbonell Gerard Col CAT 1755 Ateneu Colon 5.5 42.5 39.0 33.0 28.5
26 23
Salvado Garcia Marc Msd CAT 1807 Masdenverge 5.5 40.5 37.5 31.5 27.0
27 91
Zafra Bono Diego Msd CAT 1700 Masdenverge 5.5 39.5 36.5 31.0 25.5
28 12
Castillo Martinez Aran Cma CAT 1880 Cerdanyola Mataro 5.5 37.5 34.5 28.0 23.0
29 19
Fernandez Alsina David Ger CAT 1839 Gerunda 5.0 45.5 42.5 35.0 29.0
30 17
Brunet Gil Pol Lir CAT 1853 La Lira 5.0 45.5 42.0 36.0 28.5
31 16
Mallol Descarrega Aleix Fig CAT 1858 Figueres 5.0 43.5 41.0 33.5 27.0
32 25
Marti Olivella Gerard Vif CAT 1805 Vilafranca 5.0 43.0 40.5 33.5 26.5
33 53
Moncunill Calvet Pol Col CAT 1739 Ateneu Colon 5.0 43.0 40.5 33.5 22.0
34 49
Diaz Rendon Nicoll f Cba CAT 1744 Badia 5.0 42.0 39.0 33.0 22.5
35 29
Huerta Llorens Arnau Val CAT 1792 Valls 5.0 40.5 39.5 32.0 24.0
36 39
Rubiano Rodriguez Ignasi Cma CAT 1767 Cerdanyola Mataro 5.0 39.5 36.0 30.0 22.5
37 38
Cano Vila Eduard Col CAT 1768 Ateneu Colon 5.0 37.5 35.0 29.5 23.0
38 37
Camprubi I Juanola Jaume Ban CAT 1769 Banyoles 5.0 35.5 32.5 26.5 19.5
39 18
Alvaro Hermosa Ramon Cma CAT 1841 Cerdanyola Mataro 5.0 34.5 31.5 26.0 21.0
40 27
Martínez Torre Alejandro Cvo CAT 1798 Vila Olimpica 4.5 44.0 41.0 35.0 26.0
41 69
Pla Morales Marina f Ole CAT 1703 Olesa 4.5 43.0 39.5 33.5 24.5
42 47
Juanico Rull Guillem Ccs CAT 1747 Scc Sabadell 4.5 42.0 41.0 33.5 22.0
43 66
García Encinas Pau Rpl CAT 1712 Ripollet 4.5 42.0 38.5 33.0 23.5
44 56
Gonzalez Pedraza Africa f Eee CAT 1735 Espluguenc 4.5 40.5 39.5 33.0 21.5
45 65
Sanchez Gilabert Andrea f Msd CAT 1713 Masenverge 4.5 40.5 37.5 31.0 20.5
46 36
Garcia Ramos Anais f Pec CAT 1770 Cerdanyola del Valles 4.5 40.0 36.5 30.0 21.5
47 34
Creixell Bermudo Robert Iat CAT 1774 Ateneu Igualadi 4.5 39.0 37.0 31.0 23.5
48 48
Roldan Pérez Guillem Cvo CAT 1746 Vila Olimpica 4.5 38.0 37.0 29.5 21.5
49 24
Lopera Reig Dario Ccs CAT 1805 Scc Sabadell 4.5 36.5 34.5 29.0 20.5
50 87
Tous Rodriguez Ivan Cct CAT 1700 Col·legi Mare Nostrum 4.5 34.0 33.0 27.0 19.0
51 55
Estruch Andreu Lluc Pon CAT 1735 Ponts 4.0 48.0 45.0 38.0 26.0
52 67
De Vicente I Ferrer Gerard Css CAT 1711 Cassa 4.0 46.0 42.5 36.5 20.5
53 64
Lopez Oliva Victor Cba CAT 1715 Badia 4.0 45.5 41.5 35.5 24.0
54 31
Ceruelo Santiveri Oscar Llv CAT 1784 Llinars 4.0 42.5 40.0 33.0 24.0
55 42
Fernandez Herrera Aleix Cma CAT 1760 Cerdanyola Mataro 4.0 42.5 39.5 34.0 24.0
56 70
Alcon Llosada Alex And CAT 1700 Andorra 4.0 39.5 36.5 31.5 20.0
57 51
Vila Pamies Lluc Cee CAT 1742 Tres Peons 4.0 39.0 36.5 30.5 18.0
58 41
Aballanet Beltran Eloi Pip CAT 1763 Peona i Peo 4.0 37.0 34.5 29.0 22.0
59 75
Canales Ros Albert Ade CAT 1700 Adejo 4.0 37.0 34.0 28.5 18.0
60 40
Castilla Casanova Víctor Col CAT 1765 Ateneu Colon 4.0 37.0 34.0 28.0 18.0
61 81
Pubill Jimenez Josep And CAT 1700 Andorra 4.0 36.0 34.0 28.5 17.5
62 85
Soler Ber Biel Cvo CAT 1700 Vila Olimpica 4.0 35.5 33.5 28.0 16.5
63 43
Goloubev Goloubeva Maria f Eda CAT 1755 Edami 4.0 35.0 32.5 27.5 20.0
64 84
Sentís Baena Samuel Ccs CAT 1700 Scc Sabadell 4.0 32.5 30.0 25.0 16.0
65 73
Bernado Rabell Blai Ade CAT 1700 Adejo 4.0 32.5 30.0 24.0 13.0
66 78
Jimenez Rimblas Raul Cee CAT 1700 Frederic Mistral Tecnic Eulalia 4.0 29.0 28.0 23.0 13.0
67 62
De Vicente I Ferrer Marc Css CAT 1720 Cassa 3.5 42.5 40.0 34.0 22.0
68 33
Ochovo Gaubert Yannis Msd CAT 1776 Masdenverge 3.5 41.5 38.5 32.5 21.5
69 54
Ribera Veganzones Josep Maria And CAT 1738 Andorra 3.5 40.5 38.5 32.0 19.0
70 35
Sarrio Vendrell Nerea f Eda CAT 1774 Edami 3.5 37.0 34.5 27.5 19.0
71 59
Waksman Marty Joel Col CAT 1729 Ateneu Colon 3.5 36.5 35.5 30.0 17.0
72 89
Verges Olive Marta f Cct CAT 1700 Ampa Escola Serrallo 3.5 36.0 34.0 28.5 16.5
73 52
Espada Español Tura f Llv CAT 1740 llinars 3.5 36.0 33.5 27.0 16.0
74 82
Ripoll Galvez Guerau Lle CAT 1700 Lleida 3.5 33.5 31.0 25.5 13.5
75 63
Chacón Enrich Andreu Iat CAT 1719 Ateneu Igualadi 3.0 39.5 37.5 31.0 14.5
76 45
Perez Alamo Sergio Rpl CAT 1750 Ripollet 3.0 38.0 37.0 30.5 21.0
77 57
Fernandez Arroyo Andrea f Pec CAT 1733 Cerdanyola del Valles 3.0 37.5 35.0 29.5 17.0
78 80
Pinazo Serna Judit f Jov CAT 1700 Joviat 3.0 36.5 33.5 28.5 17.0
79 50
Hernandez Garcia Pau Ees CAT 1744 Escola Escacs Salou 3.0 36.0 33.5 26.5 12.5
80 88
Travesset Sagré Anna f San CAT 1700 Sant Andreu 3.0 33.5 32.5 27.5 13.0
81 71
Amores Beltran Sara f Sal CAT 1700 Salou 3.0 31.5 30.5 25.0 12.0
82 72
Baques Choy Berta f Col CAT 1700 Ateneu Colon 3.0 31.0 30.0 24.0 10.5
83 77
Gabarró Servitja Pau Ctn CAT 1700 Catalonia 3.0 30.0 29.0 23.0 11.0
84 61
Murciano Criado Natalia f Vor CAT 1721 Escoles Betlen 2.5 37.5 35.0 29.5 16.5
85 76
Forns Anglès Gerard Esf CAT 1700 Espluga de Francoli 2.5 29.0 28.0 24.0 9.0
86 86
Tarragona Jou Laia f Pon CAT 1700 Ponts 2.5 28.0 26.0 21.0 11.0
87 60
Anca Flavius Julian Esf CAT 1726 Espluga de Francoli 2.0 32.0 30.0 24.0 10.0
88 79
Lopez Tomas Xavier Pec CAT 1700 Cerdanyola del Valles 2.0 24.5 23.5 19.0 6.0
89 90
Viñolas Anglada Laura f Fig CAT 1700 Figueres 1.5 27.5 26.5 22.0 8.5
90 74
Bosch Costa Miquel Gra CAT 1700 Granollers 1.0 30.0 29.0 24.0 2.0
91 68
Mila Pasano Pau Tar CAT 1704 Tarragona 0.0 27.5 26.5 21.0 0.0

Sub-14:

Ordre Núm. Ini.   Nom Tipus Gr FED Elo Equip/Ciutat Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 3
Povill Claros Xavier Pip CAT 2061 Peona i Peo 8.0 52.5 49.0 41.5
2 7
Ros Alonso Jaume Sbo CAT 2038 Sant Boi 7.5 50.5 46.5 38.5
3 4
Martinez Lopez Carlos Pip CAT 2049 Peona i Peo 7.0 56.5 51.0 43.0
4 1
Ayats Llobera Gerard Llv CAT 2170 Llinars 6.5 50.5 47.0 39.0
5 10
Jausas Lopez Andrea f Eda CAT 2010 Edami 6.5 47.5 44.5 38.0
6 8
Pulido Leon Manuel Lco CAT 2030 La Colmena 6.5 47.0 43.0 36.5
7 13
Marzo Pie Xavier Col CAT 1942 Ateneu Colon 6.5 46.5 43.0 35.0
8 5
Castillo Dalmau Albert Cvo CAT 2039 Vila Olimpica 6.0 54.5 50.5 42.5
9 2
Porta Tovar Guillem Col CAT 2167 Ateneu Colon 6.0 50.0 45.5 39.0
10 15
Garcia Payàs Alex Cma CAT 1928 Cerdanyola Mataro 6.0 49.5 46.0 38.5
11 11
Llados Clos Jordi Pip CAT 1974 Peona i Peo 6.0 47.5 43.0 36.0
12 6
Sole Pijuan Ferran Lle CAT 2039 Lleida 5.5 50.0 46.5 38.5
13 35
Torres Camps Aleix Ger CAT 1840 Gerunda 5.5 48.5 47.0 40.0
14 25
Gonzalez Saguillo Oriol Cma CAT 1877 Cerdanyola Mataro 5.5 47.0 43.0 36.0
15 14
Codina Calvo Daniel Pip CAT 1931 Peona i Peo 5.5 44.0 40.5 35.0
16 19
Mallol Descarrega Gerard Fig CAT 1901 Figueres 5.5 43.0 39.5 33.0
17 17
Boixader Arbo Xavier Ccs CAT 1907 Scc Sabadell 5.5 42.5 41.5 35.0
18 39
Coll Josifov Richard Ger CAT 1812 Gerunda 5.5 40.5 38.0 31.0
19 33
Sama Salinas Alejandro Lir CAT 1844 La Lira 5.5 40.0 39.0 32.5
20 47
Rovira Vila Jaume Ger CAT 1795 Gerunda 5.5 39.5 38.0 31.5
21 12
Martin Perez Pau Llv CAT 1958 Llinars 5.0 46.5 43.5 35.5
22 37
Juan Bartrolí Marc Cat CAT 1817 Catalunya 5.0 45.5 43.0 36.5
23 28
Valle Romeu Marc Vif CAT 1867 Vilafranca 5.0 44.5 42.0 36.0
24 24
Bover De La Cruz Pol Cvo CAT 1877 Vila Olimpica 5.0 44.5 41.5 33.5
25 29
Blanch Chadli Jacint Ger CAT 1862 Gerunda 5.0 43.5 41.0 34.5
26 31
Arribas Viera David Seg CAT 1856 Santa eugenia 5.0 43.0 40.0 33.5
27 34
Rodriguez Fernandez Bernat De Ger CAT 1843 Gerunda 5.0 41.5 40.0 33.5
28 44
Catala Ulied Guillem Cvo CAT 1799 Vila Olimpica 5.0 41.5 39.0 32.5
29 32
Garcia Perez Cristina f Msd CAT 1855 Masdenverge 5.0 39.5 37.5 31.5
30 20
Cosialls Ris Ramon Alm CAT 1898 Almenar 5.0 38.0 35.5 30.0
31 46
Feliu Paradeda Marta f Ger CAT 1795 Gerunda 5.0 37.0 35.0 29.0
32 40
Martinez Arranz Leire f Pip CAT 1809 Peona i Peo 5.0 32.5 30.5 24.5
33 9
Riu Lopez Daniel Eda CAT 2029 Edami 4.5 46.0 42.5 35.0
34 26
Pera Muntasell Marc Lir CAT 1876 La Lira 4.5 44.5 42.0 35.5
35 30
Toquero Gracia Pau Llv CAT 1861 Llinars 4.5 44.5 42.0 34.5
36 55
Bernat Pascual Magí Cat CAT 1772 Catalunya 4.5 41.5 37.5 32.5
37 60
Pons Huguet Sergi Trb CAT 1724 Torredembarra 4.5 38.0 36.5 31.0
38 23
Pallas Ferrando Arnau Tar CAT 1879 Tarragona 4.5 37.5 35.0 29.0
39 59
Mir Carnice Jordi Vse CAT 1732 Vilanova Segria 4.5 37.5 34.0 29.0
40 56
Alonso Pichardo Luis Ccs CAT 1769 Scc Sabadell 4.5 33.0 32.0 26.0
41 49
Arias Prieto Diana f Mtm CAT 1787 Montmelo 4.5 32.0 31.0 25.5
42 16
Marti Trilla Aleix Vaf CAT 1909 Vallfogona 4.0 42.5 39.0 33.0
43 48
Rius Riu Gerard Vdt CAT 1789 Vall del Tenes 4.0 42.0 38.5 32.0
44 42
Girona Rovira Albert Sel CAT 1807 La Selva del Camp 4.0 41.5 39.0 31.5
45 21
Mallol Muste Joan Tar CAT 1891 Tarragona 4.0 38.5 35.5 30.0
46 54
Estruch Andreu Guim Pon CAT 1773 Ponts 4.0 38.0 37.0 30.5
47 22
Mallol Muste Pau Tar CAT 1887 Tarragona 4.0 37.5 35.5 29.0
48 27
Las Heras Aixandri Sara f Llv CAT 1873 Llinars 4.0 36.5 34.5 29.0
49 43
Murillo Fiol Rodrigo Fig CAT 1804 Figueres 4.0 34.0 32.0 25.5
50 51
Blesa Puig Pau Pec CAT 1781 Cerdanyola del Valles 4.0 33.0 31.0 25.5
51 69
Poca Nieto Joan Francesc Reu CAT 1700 Reus 4.0 31.0 30.0 25.0
52 53
Espada Español Gil Llv CAT 1777 Llinars 4.0 30.0 27.5 23.5
53 50
Fernandez Arroyo Alex Pec CAT 1785 Cerdanyola del Valles 3.5 43.0 40.5 34.5
54 38
Moriche Vivas Carlos Cma CAT 1815 Cerdanyola Mataro 3.5 41.5 39.5 31.5
55 52
Codina Broto Sergi Pec CAT 1780 Cerdanyola del Valles 3.5 41.5 38.0 31.5
56 57
Luco Perez Bernat Iat CAT 1748 Ateneo Igualadi 3.5 38.0 35.0 30.0
57 41
Páez Lancho David Cma CAT 1809 Cerdanyola Mataro 3.5 34.5 32.5 27.0
58 36
Boix Rigau Marc Ger CAT 1825 Gerunda 3.5 34.5 32.0 25.5
59 65
Aloy Lopez Xavier Amp CAT 1700 Amposta 3.5 33.0 32.0 27.0
60 66
Belleza Ferretti Renato Agust Eee CAT 1700 Espluguenc 3.5 30.5 28.5 23.5
61 68
Lopez García Gabriel Ees CAT 1700 Escola Escacs Salou 3.0 41.0 38.0 32.5
62 45
Ventura Rodriguez Pau Msd CAT 1799 Masenverge 3.0 34.5 32.0 25.5
63 64
Hernandez-Villaescusa Saurí P Ees CAT 1701 Escola Escacs Salou 3.0 28.5 27.0 22.0
64 18
Salleras Mercader Josep Mª Fig CAT 1902 Figueres 2.5 44.5 41.0 33.5
65 58
Morales Rubiella Albert Pip CAT 1743 Peona i Peo 2.5 35.0 33.0 27.5
66 61
Medina Diez Miquel Cvo CAT 1723 Vila Olimpica 2.5 33.0 31.5 26.5
67 63
Ochovo Gaubert Mederic Msd CAT 1703 Masdenverge 2.5 32.5 30.5 25.5
68 62
Riera Pujol Roger Jov CAT 1722 Joviat 2.5 31.0 29.0 24.0
69 67
Lopera Reig Nadia f Ccs CAT 1700 Scc Sabadel 2.5 29.5 28.0 23.0
70 70
Rooney Montserrat Arnau Sal CAT 1700 Salou 2.0 32.0 31.0 25.5
71 71
Viñolas Anglada Judith f Fig CAT 1700 Figueres 1.5 37.0 35.5 30.0

Sub-16

Ordre Núm. Ini.   Nom Tipus Gr FED Elo Equip/Ciutat Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 2
MK Diaz Camallonga Carles Ccs CAT 2314 Scc Sabadell 7.5 50.5 46.5 39.5
2 4
MK Juan Bartroli Pau Cat CAT 2290 Catalunya 7.0 50.0 46.0 38.5
3 3
MK Pinsach Gelabert Alexandre Fig CAT 2295 Figueres 6.5 50.5 46.5 39.0
4 10
Ruiz Font Elisabet f Vif CAT 2194 Vilafranca 6.0 50.0 46.5 39.0
5 1
MK Rojano Alfonso Carlos Lco CAT 2352 La Colmena 6.0 47.0 43.5 36.0
6 5
Buch Prades Joan Msd CAT 2247 Masdenverge 6.0 45.0 41.0 35.0
7 9
Aymerich Verdaguer Eduard Olo CAT 2206 Olot 6.0 44.0 41.0 33.5
8 12
Ventura Bolet Maxim Cvo CAT 2192 Vila Olimpica 6.0 43.5 40.5 34.0
9 27
Liarte Genoves Sergi San CAT 1989 Sant Andreu 6.0 39.5 37.5 31.5
10 8
Saez Coma Alejandro Cat CAT 2214 Catalunya 5.5 48.5 44.5 37.0
11 24
Dougas Chavarria Nestor San CAT 2018 Sant Andreu 5.5 39.5 37.0 31.0
12 13
Garcia Acosta Roger Pec CAT 2184 Cerdanyola del Valles 5.0 48.5 44.5 37.0
13 17
Sirera Bargallo Tomas Vif CAT 2145 Vilafranca 5.0 45.5 42.0 35.5
14 14
Martin Perez Laura f Llv CAT 2182 Llinars 5.0 40.0 37.5 31.5
15 15
Garcia Playa David Pec CAT 2168 Cerdanyola del Valles 5.0 39.0 37.5 30.5
16 7
Garcia-Castany Musellas Gal.L f Ccs CAT 2215 Scc Sabadell 4.5 49.5 45.0 37.5
17 18
Gutierrez Sanchez Daniel Llv CAT 2130 Llinars 4.5 44.0 42.0 35.0
18 19
Arnijas Fabregas Marc Llv CAT 2122 Llinars 4.5 38.0 36.0 30.5
19 26
Calderon Alzate Ivan Alejandr Cat CAT 2006 Catalunya 4.5 38.0 35.0 29.5
20 16
Perez Cabas Jose Bal CAT 2166 Balaguer 4.5 36.5 35.0 29.0
21 11
Pozanco Romasanta Marc Ccs CAT 2192 SCC Sabadell 4.0 45.5 42.0 35.0
22 23
Fortuny Profitos Jordi Bal CAT 2020 Balaguer 4.0 44.0 42.5 35.5
23 21
Celma Querol Carlos Rap CAT 2069 La Rapita 4.0 44.0 42.0 34.5
24 20
Lopez Pajuelo Aleix Mtm CAT 2081 Montmelo 4.0 43.5 40.0 34.0
25 35
Torralba Brosa Marc Cas CAT 1878 Castellar del Valles 4.0 38.5 35.5 29.5
26 25
Centelles Vivas Aleix Vdt CAT 2011 Valldeltenes 4.0 38.0 36.5 30.5
27 32
Gimo Santamaria Aniol San CAT 1926 Sant Andreu 4.0 36.5 34.5 29.0
28 22
Villodres Moreno Daniel Pec CAT 2050 Cerdanyola del Valles 4.0 31.5 29.5 23.0
29 29
Fabrega Ramon Sergi Vaf CAT 1951 Vallfogona 3.5 40.5 37.0 31.0
30 6
Porta Tovar Oriol Col CAT 2245 Ateneu Colon 3.5 39.0 36.5 30.5
31 30
Nieto Badia Pau Bal CAT 1949 Balaguer 3.5 36.0 33.5 27.5
32 36
Herrero Nogareda Robert Olo CAT 1819 Olot 3.5 29.0 27.5 22.5
33 31
Bautista Cortiella Marc Peo CAT 1947 Peo Vuit 3.0 32.5 31.0 25.0
34 28
Gonzalez Rodriguez Damian Cma CAT 1972 Cerdanyola Mataro 3.0 32.0 30.5 24.5
35 33
Mascarell Bes Sergi Msd CAT 1917 Masdenverge 2.5 30.0 28.5 23.0
36 37
Medina Diez Adria Cvo CAT 1739 Vila Olimpica 2.5 27.0 25.5 21.0
37 38
Yeste Costa Eric Olo CAT 1705 Olot 2.0 32.5 30.5 24.5
38 34
Poyato Duran David Sma CAT 1883 Sant Marti 1.5 32.0 30.0 24.5
Darrera actualització de diumenge, 20 d'abril de 2014 15:49
 
CLAUSURA OBERT SABADELL 2014 PDF Imprimeix Correu electrònic
Escrit per Albert Reginaldo   
dilluns, 14 d'abril de 2014 10:23

El passat divendres es va realitzar la entrega de premis del Open de Sabadell, com sempre, vam realizar un torneig de ràpides i posteriorment un pica-pica.

En Franciso Fernandez ex-jugador de la nostre entitat, i actual jugador del Club d'Escacs Castellar, va quedar Campió.

Aquí teniu la classificació.

Rk. Nombre FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd 8.Rd 9.Rd Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 Fernandez Aguilar Francisco ESP 30w1 42b1 29w1 20b½ 2w1 3b½ 4b1 5w½ 7b1 7.5 45.5 39.0 0.0
2 MK Herms Agullo Jordi ESP 17b1 16w1 7b1 9w1 1b0 5w1 3b0 6w1 8w1 7.0 48.0 37.0 0.0
3 Molano Lafuente Ismael ESP 6b1 27w1 21b½ 44w1 20b1 1w½ 2w1 8b½ 4w0 6.5 47.0 37.5 0.0
4 Campos Cayuelas Adrian ESP 39b1 26w- 28w1 21w1 22b½ 31b1 1w0 20w1 3b1 6.5 42.5 31.5 0.0
5 Morais Carreras Javier ESP 38w0 41w1 43b1 16w1 8b1 2b0 22w1 1b½ 9w1 6.5 42.5 31.0 0.0
6 Villa Cardenas Jorge ESP 3w0 32b1 37w1 24w1 9b1 13b½ 11w½ 2b0 16w1 6.0 44.5 30.5 0.0
7 Perez Berenguer Valentin ESP 25w1 10b1 2w0 31b½ 23w½ 12b1 9w½ 22b1 1w0 5.5 45.0 30.0 0.0
8 Trepat Celis Miquel Angel ESP 14w0 47b1 30w1 42b1 5w0 23b1 13w1 3w½ 2b0 5.5 44.5 29.0 0.0
9 Costa Trave Jaume ESP 40b1 23w1 26w1 2b0 6w0 30b1 7b½ 15w1 5b0 5.5 43.0 31.5 0.0
10 Miguez Cabello Federico ESP 45b1 7w0 11b½ 27w1 21b1 22w½ -0 18b½ 24w1 5.5 43.0 27.5 0.0
11 Reginaldo Huix Pere ESP 33w1 31b0 10w½ 40b1 12b1 20w1 6b½ -0 13w½ 5.5 42.0 29.5 0.0
12 Oliveras Cruz Marc ESP 37w1 15b1 20w0 29b1 11w0 7w0 17b1 24b½ 23w1 5.5 39.5 28.0 0.0
13 Lopez-Atalaya Faine Josep ESP 41b½ 24w½ 17b1 23w½ 44b1 6w½ 8b0 30w1 11b½ 5.5 39.0 28.0 0.0
14 Barata Anguas Pedro ESP 8b1 -0 42w0 28b1 37w½ 21w0 39b1 27w1 20b1 5.5 38.0 23.5 0.0
15 Sierra Casado Manuel ESP 44b½ 12w0 35b1 39w0 40w1 43b1 37w1 9b0 25w1 5.5 31.5 24.5 0.0
16 Ara Aymami Emili ESP 32w1 2b0 33w1 5b0 26w1 29b½ 18w½ 31b1 6b0 5.0 41.5 26.5 0.0
17 Felipe Martinez Adrian ESP 2w0 48b1 13w0 45b1 29w0 32b1 12w0 42b+ 31b1 5.0 37.5 21.0 0.0
18 Torras Chicón Adrià ESP -0 -0 51b1 49w1 43b½ 39w1 16b½ 10w½ 19b½ 5.0 36.5 22.5 0.0
19 Maqueda Berdugo Francisco ESP 43w- -0 -0 51w+ 38b1 26w1 23w½ 37b1 18w½ 5.0 35.5 19.0 0.0
20 Roig Gorina Harold ESP 47b1 43w1 12b1 1w½ 3w0 11b0 29w1 4b0 14w0 4.5 45.5 30.0 0.0
21 Ferres Saez Joan ESP 48w1 38b1 3w½ 4b0 10w0 14b1 31w½ 25b½ -0 4.5 42.5 27.0 0.0
22 Campos Cayuela Teotista ESP -0 25b1 34w1 26b1 4w½ 10b½ 5b0 7w0 28w½ 4.5 42.5 26.0 0.0
23 Martinez Perez Pablo ESP 46w1 9b0 45w1 13b½ 7b½ 8w0 19b½ 29w1 12b0 4.5 40.5 25.0 0.0
24 Puig Martinez Jordi ESP 35w½ 13b½ 38w1 6b0 32w1 25b1 -0 12w½ 10b0 4.5 40.0 25.5 0.0
25 Sola Montoya Josep ESP 7b0 22w0 55b+ 34b1 42w+ 24w0 42b1 21w½ 15b0 4.5 38.5 22.0 0.0
26 Cecilia Aguado Francisco ESP 55w1 4b+ 9b0 22w0 16b0 19b0 32w1 38b½ 40w1 4.5 37.5 22.0 0.0
27 Martinez Ferrer Rafael ESP 54w1 3b0 40w½ 10b0 30w0 49b1 33w1 14b0 38w1 4.5 37.5 20.5 0.0
28 Rodriguez Rodriguez Tomas ESP 53w+ 29b0 4b0 14w0 46w1 45b- 35b1 44w1 22b½ 4.5 37.0 19.5 0.0
29 Kostelac Montesdeoca Jose Man ESP 36b1 28w1 1b0 12w0 17b1 16w½ 20b0 23b0 33w½ 4.0 40.0 24.5 0.0
30 Sole Balaguer Josep M. ESP 1b0 51w1 8b0 47w1 27b1 9w0 45b+ 13b0 -0 4.0 40.0 22.0 0.0
31 Jodar Lazaro Miquel Angel ESP 50b1 11w1 44b0 7w½ 39b1 4w0 21b½ 16w0 17w0 4.0 39.5 26.5 0.0
32 Pascual Bonfill Albert ESP 16b0 6w0 36b1 41w1 24b0 17w0 26b0 50w1 44b1 4.0 34.5 16.0 0.0
33 Algarte Cortes Serafin Ramon ESP 11b0 50w1 16b0 43w0 35b½ 36w1 27b0 41w1 29b½ 4.0 33.0 17.0 0.0
34 Flores Muñoz Daniel ESP -0 54b+ 22b0 25w0 48b1 42w0 38b0 46w1 45b1 4.0 32.0 16.0 0.0
35 García Torres Adolfo ESP 24b½ 44w0 15w0 46b½ 33w½ 40b1 28w0 36b½ 42w+ 4.0 31.5 16.0 0.0
36 Del Rio Crespo Jose Antonio ESP 29w0 37b0 32w0 50b1 47w½ 33b0 49w+ 35w½ 43b1 4.0 27.5 13.5 0.0
37 Martinez Ferrer Albert ESP 12b0 36w1 6b0 38w1 14b½ 44w1 15b0 19w0 -0 3.5 40.5 20.5 0.0
38 Alonso Garcia Jose Luis ESP 5b1 21w0 24b0 37b0 19w0 47b1 34w1 26w½ 27b0 3.5 39.0 17.0 0.0
39 Villa Caiguelas Pascual ESP 4w0 49b½ 46w1 15b1 31w0 18b0 14w0 40b0 50w1 3.5 37.5 18.0 0.0
40 Castañeda Muñoz Antonio ESP 9w0 55b+ 27b½ 11w0 15b0 35w0 46b1 39w1 26b0 3.5 36.0 16.5 0.0
41 Farell Duran Josep ESP 13w½ 5b0 49w0 32b0 45w0 51w1 50b1 33b0 47w1 3.5 30.5 12.5 0.0
42 Rahal Richard ESP 49b1 1w0 14b1 8w0 25b- 34b1 25w0 17w- 35b- 3.0 40.0 20.0 0.0
43 Reginaldo Vilalta Albert ESP 19b+ 20b0 5w0 33b1 18w½ 15w0 44b½ -0 36w0 3.0 38.5 19.0 0.0
44 Lopez Martinez Angel ESP 15w½ 35b1 31w1 3b0 13w0 37b0 43w½ 28b0 32w0 3.0 37.5 21.0 0.0
45 Ortega Farrus Alfonso ESP 10w0 -1 23b0 17w0 41b1 28w+ 30w- -0 34w0 3.0 35.5 17.0 0.0
46 Latorre Coma Antoni ESP 23b0 52w½ 39b0 35w½ 28b0 48w+ 40w0 34b0 51w1 3.0 30.0 12.0 0.0
47 Pina Cano Francisco ESP 20w0 8w0 54b+ 30b0 36b½ 38w0 -0 51w1 41b0 2.5 31.0 11.5 0.0
48 Guimera Pons Ramon ESP 21b0 17w0 50b1 -0 34w0 46b- 51b1 -0 -0 2.0 29.5 10.0 0.0
49 Belmonte Fábrega Manuel ESP 42w0 39w½ 41b1 18b0 -0 27w0 36b- -0 -0 1.5 33.0 11.0 0.0
50 Granado Caro Domingo ESP 31w0 33b0 48w0 36w0 51b½ -1 41w0 32b0 39b0 1.5 28.5 6.5 0.0
51 Mayo Delgado Alfonso ESP -0 30b0 18w0 19b- 50w½ 41b0 48w0 47b0 46b0 0.5 31.0 2.5 0.0
52 Montllor Aguilera Francesc ESP -0 46b½ -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0.5 27.0 4.0 0.0
53 Oliveras Cruz Jaume ESP 28b- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0.0 26.0 0.0 0.0
54 Armengol Badia Joan ESP 27b0 34w- 47w- -0 -0 -0 -0 -0 -0 0.0 25.5 0.0 0.0
55 Genoves Dexeus David ESP 26b0 40w- 25w- -0 -0 -0 -0 -0 -0 0.0 25.0 0.0 0.0

Darrera actualització de dilluns, 14 d'abril de 2014 10:58
 
<< Inici < Anterior 1 2 3 4 5 6 Següent > Final >>

Pàgina 1 de 6
precio viagra 100 mg http://www.darrellduffie.com/curatorshi.... receta viagra
  • farmacie che vendono viagra achat levitra levitra apotheek
  • augmentin vente 
    metformin vente 
    pas cher pantoprazole 
  • artane sin receta adalat generic propranolol generic
  • generic viagra usa cialis online sale cheap viagra
    dostinex vente spironolactone prix seroquel sans recette
    comprar cialis generico portugal belgie viagra cialis mg
    cialis pris forum viagra en ligne viagra prix belgique